Gizlilik

www.opdrfatihyilmaz.com sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası www.opdrfatihyilmaz.com tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

www.opdrfatihyilmaz.com, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir www.opdrfatihyilmaz.com web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. www.opdrfatihyilmaz.com bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. www.opdrfatihyilmaz.com web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.



Sağlık bakanlığı Sağlık Meslek Mensupları ile Sağlık Hizmetlerinde Çalışan Diğer Meslek Mensuplarının Iş ve Görev Tanımlarına Dair Yönetmeliğin, 'Sağlık kuruluşları, sağlığı koruyucu ve geliştirici nitelikte bilgilendirme yapabilir.' maddesine göre bu sitede bildirimler yapılmaktadır
Bu sitedeki tüm metinler kalp ve damar cerrahisi kitaplarından alınmış bilgilendirme metinleridir.

HIZLI BİLGİ & RANDEVU FORMU

Aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım.

Hemen Arayın
YOL TARİFİ